Корзина
953 отзыва
Белорусские баллоны в каждый дом Купить со скидкой
+38 050 3646801
MMV-Group
  • MMV-Group
  • Статьи
  • Технічні характеристики та переваги інкубатора для яєць Теплуша 63

Технічні характеристики та переваги інкубатора для яєць Теплуша 63

Технічні характеристики та переваги інкубатора для яєць Теплуша 63
З величезним задоволенням та гордістю представляємо до вашої уваги найкращу новинку цього сезону – інкубатор автоматичний Теплуша 63. Сучасний електроприлад сподобається кожному, хто планує розпочати виведення птиці.

28.09.16

Відмінні технічні характеристики, зручність використання, вигідна вартість – модель відповідає усім критеріям вдалого придбання у найвищій мірі.

Прилад сконструйований та виготовляється в Україні. Під час розробки винаходу використані передові технології. Конструкція інкубатора дозволяє досягти виведення 99% здорових курчат та пташенят інших видів навіть новачку, що наразі не має достатнього досвіду. Участь людини у всіх експлуатаційних процесах та технічному обслуговуванні, втрати часу та енергетичних ресурсів зведені до мінімуму.

Технічні характеристики та переваги інкубатора для яєць Теплуша 63

Модель універсальна. Каретки сконструйовані особливим способом. Ви отримуєте можливість одночасно розташувати та обігрівати яйця різних розмірів від будь яких видів свійської та декоративної птиці.Інкубатор для яєць Теплуша 63

Сучасний ламповий обігрівач забезпечує оптимальну температуру, не пересушуючи повітря. Необхідно лишень вказати потрібні параметри на дисплеї інкубатора. Електронний терморегулятор гарантує точність налаштувань до 0,2 °C та рівномірний розподіл тепла по всьму внутрішньому об’єму апарата.

Надійній вентилятор забезпечує ефективну циркуляцію повітря для підтримання ідеальних умов для виведення здорових пташенят.

Інкубатор Теплуша 63 надзвичайно зручний у експлуатації. Всі необхідні параметри та налаштування вказуються на дисплеї. Переворот яєць здійснюється автоматичним способом через певний відрізок часу. Вам потрібно лише зрідка спостерігати електроприладом та, при необхідності, змінювати налаштування. Усі особливості та правила обслуговування детально описані в інструкції та відео-огляді тестування моделі.

MMV-Group запрошує купити інкубатор автоматичний Теплуша 63 за найнижчою ціною

Інкубатор для яєць Теплуша 63Наш інтернет магазин – єдиний офіційний представник виробника в Україні. Наші клієнти отримують чудову нагоду придбати інноваційний інкубатор оптом та вроздріб за найнижчою ціною. Ми надаємо гарантію на 12 місяців, забезпечуємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Запрошуємо фермерів, підприємців та покупців, що шукають сучасні товари для дому та господарства найвищої якості, до взаємовигідної співпраці. У нашому каталозі представлений широкий вибір сільськогосподарської техніки, обладнання та побутових приладів, інструментів від найкращих виробників.

Усі пропозиції інтернет магазину МMV-Group відповідають сучасним вимогам, відрізняються особливою зручністю експлуатації, ефективністю та надійністю, дозволяють економити енергетичні ресурси. Наші консультанти допоможуть підібрати господарські товари та обладнання для будь яких потреб у зручному для клієнта ціновому діапазоні та запропонують найвигідніші умови для придбання сучасної техніки.

Предыдущие статьи