«Теплуша 63»: Побутовий інкубатор з автоматичним переворотом яєць
Дана модель інкубатора стане помічником в приватних домашніх господарствах, а також може використовуватися фермерами для масової закладки яєць. Інкубатор досить зручний у використанні, володіє великою продуктивністю і має невисоку ціну. Завдяки цьому за короткий час
« Теплуша 63» зумів завоювати популярність серед споживачів.
Огляд інкубатора «Теплуша 63»
Інкубатор «Теплуша 63» випускається в 5-ти типах, зовні схожі моделі між собою, їх корпус виготовлений з пінопласту підвищеної щільності, що дозволяє утримувати тепло всередині конструкції. Відмінність полягає в типі обігріву, є тенові і лампові агрегати, а також наявності додаткових функцій, регулювання вологості та можливості роботи від акумулятора. Присутній автоматичний переворот яєць, який здійснюється кожні 3 години, частота може змінюватися установкою потрібного часу на блоці управління.
У практичному застосуванні прилад досить зручний, хоча є нюанси, які слід враховувати в процесі інкубації. У найпростішій моделі немає вимірювача вологості, тому потрібно додатково використовувати гігрометр або визначати насиченість повітря через запітнілих вікон. Якщо запотение відсутній, значить, потрібно долити води. Щоб уникнути проблем при відключенні електрики, краще придбати модель з вбудованим акумулятором.
Плюси і мінуси інкубатора «Теплуша 63»
Існує кілька негативних моментів, що становлять незручність в роботі інкубатора «Теплуша 63»:
· При проклёвывании яиц надлежит следить за процессом, чтобы убирать птенцов, так как они могут застрять лапками в каретках.
· Ёмкость для воды не надёжная, из тонкого мягкого пластика белого цвета, на ней не видно, есть ли вода внутри, нужно её доливать или нет.
· Устройство оборудовано коротким шнуром, для использования требуется дополнительно приобрести удлинитель.
· Для того, чтобы вымыть инкубатор, следует открутить болты и снять каретки, что довольно кропотливо.
Данные минусы можно назвать незначительными и поправимыми, а наличие положительных характеристик позволяет не обращать внимания на существующие недостатки. На автоматическом блоке управления можно посмотреть температуру в камере, а также присутствует таймер обратного отсчёта до следующего переворота яиц. Есть включение и выключение автоматического переворота, что актуально в конце инкубационного периода. Относительно потребления энергии, инкубатор довольно экономичный, использует не более 1-го Квт в сутки. Важливим моментом є і висока ступінь продуктивності, при закладці якісних яєць, виводок становить 100%. Розглядаючи інкубатор в цілому, слід сказати, що за відносно невисоку ціну можна придбати агрегат, який буде відповідати вимогам приватних господарств і повністю задовольнить їх бажання.